White Label – oferta skrojona na miarę

konsultacje lekarskie online, program do gabinetu

Twoja platforma telemedyczna. Spersonalizowana platforma, dzięki White Label! White Label otworzy wirtualne drzwi do twojego gabinetu!

 

White Label – model, który daje najlepsze narzędzia do pracy
 

Jeśli szukasz platformy telemedycznej, która umożliwi Ci personalizację i dowolność, to dobrze trafiłeś. Moduł White Label, który oferuje Medfile, to moduł, który jest otwarty na twoje modyfikacje. Własne logo, kolorystyka, która kojarzy się z Twoim gabinetem? To wszystko daje właśnie White Label. Nie trzeba być programistą czy informatykiem, aby móc skorzystać z White Label, nasi specjaliści zrobią to za Ciebie w cenie usługi – dostaniesz wszystkie narzędzia, aby móc zacząć prowadzić swój gabinet online. Bazując na obserwacjach, cały czas ulepszamy i wdrażamy nowości, które coraz bardziej usprawniają pracę – jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów, ponieważ nasza firma bazuje na relacjach partnerskich.

 

Najważniejsze zalety korzystania z White Label:
 

  • Pełne zarządzanie kartotekami Pacjentów, ich wizytami oraz rejestracją
  • Bezpieczne przechowywanie danych medycznych, generowanie raportów oraz możliwość administrowania użytkownikami systemu
  • Płatności online (PayU)
  • Kompleksowe wsparcie technologiczne
  • Krótkie terminy oraz koszty wdrożenia
  • Możliwość integracji z istniejącym już środowiskiem

 

Twoi Pacjenci są na to gotowi!
 

Prędzej czy później każdy Pacjent jest zmuszony sytuacją do tego, aby skorzystać z wizyty online bądź telefonicznej. Sytuacje losowe wpływają na to, czy Pacjent się decyduje na taki krok, a większość z nich będzie próbowało się ‘dostać’ do swojej macierzystej przychodni / poradni, którą darzy zaufaniem. Dzięki skorzystaniu z White Label, Twój gabinet będzie tak spersonalizowany online, że Pacjenci nie będą czuli, że nie są ‘u siebie’, a ich zaufanie i przyzwyczajenie nie zostanie nadszarpnięte.

Badania ankietowe od 4 zł.